Overenie dostupnosti ubytovania

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Po overení dostupnosti v želanom termíne Vás budeme kontaktovať.

Nezadané alebo zle zadané meno !
Nezadané alebo zle zadané telefónne číslo !
Nezadaný alebo zle zadaný e-mail !

Ďakujeme

Váš dopyt na overenie termínu ubytovania bol úspešne odoslaný.

Čoskoro vás budeme kontaktovať.

!!! Chyba !!!

Zle vybrané dátumy !

Reštaurácia

Dokonalý zážitok z jedla

Reštaurácia Villa Nečas

 
 

Gastronómia je zložitá veda a zároveň umenie, ktoré si vo Ville Nečas mimoriadne ceníme. Ľudsky povedané, dobré jedlo musí krásne vyzerať, neodolateľne voňať a nezabudnuteľne chutiť.

Náš šéfkuchár a jeho tím tak každý deň prijímajú nové výzvy, aby Vás očarili našou gastronómiou, pri ktorej kladú špecifický dôraz najmä na sezónnosť ponuky, čerstvosť a pôvod ingrediencií a ich jednoduché a zároveň kvalitné spracovanie s cieľom zachovať ľahkosť pokrmov a maximálne autentickú chuť ingrediencií.

Á la carte reštaurácia svojim elegantným a neutrálnym dizajnom vytvára nenútenú a príjemnú atmosféru, v ktorej si môžete vychutnať výborné jedlo počas celého dňa aj večera. Ponúka vysoký štandard, ktorý splní požiadavky náročných gurmánov, zároveň je to priestor, v ktorom servírujeme bohaté raňajky, dennú obedovú ponuku a poskytuje súkromie pre pracovné stretnutia a menšie rodinné oslavy.

Dokonalý zážitok z jedla si vo Ville Nečas môžete vychutnať nie len v priestoroch reštaurácie, ale aj na letnej terase s krásnym výhľadom alebo v našej štýlovej vinotéke.