Reštaurácia

Prísny dôraz na čerstvosť, sezónnosť a špičkovú kvalitu surovín, zodpovedný prístup a najmodernejšie postupy pri príprave jedál. To sú atribúty, ktoré charakterizujú jedálny lístok vo vynovenej á la carte reštaurácii Via Magna zostavený našimi šéfkuchármi pod dohľadom supervisor-chef Erika Volka. Súčasťou ponuky je tiež kvalitné obedové menu vychádzajúce z našich gastronomických princípov a výhodné víkendové menu pre rodiny s deťmi. V letnom období je k dispozícií rozľahlá terasa.


Vinotéka

V podzemnom priestore sa nachádza jedinečná vinotéka s tehlovými klenbami dostupná vonkajším vchodom alebo hotelovým lobby – zabezpečuje tak dokonalé súkromie hostí. Svojou rozlohou, dispozičným usporiadaním a technickým vybavením je vhodná na organizovanie školení, seminárov, prezentácií, ale aj súkromných eventov. Vo vinotéke je možné usporiadať i malú svadbu, oslavu jubilea alebo osláviť promócie či rodinnú udalosť. Je tiež miestom konania ochutnávok vín v spolupráci s dodávateľmi a výrobcami vína z celého sveta. Súčasťou vinotéky je vínna banka s možnosťou zakúpenia vín z celého sveta.


Catering

Profesionálny tím Villy Nečas zabezpečí občerstvenie aj na raut, recepciu, ples, rodinnú oslavu, svadbu, promócie, pracovné udalosti či koncerty na akomkoľvek mieste, ktoré si určíte. K ponuke našich služieb okrem samotného cateringu patrí aj servis profesionálnych čašníkov a kuchárov, kvetinová dekorácia stolov či celého priestoru, doprava produktov so zaručením kvality jedál a nápojov a tiež možnosti prenajatia párty stanov, pódií, hudobnej či ozvučovacej produkcie v spoluprácií s našimi partnermi.


Rodinné oslavy

Čaká vás oslava životného jubilea, krstiny, promócie alebo sv. prijímanie vašej ratolesti? S radosťou vám pomôžeme zorganizovať nezabudnuteľné chvíle s vašimi najbližšími. Ochotne vám zostavíme menu na mieru podľa vašich požiadaviek, rezervujeme priestory podľa vašich potrieb a postaráme sa tiež o tematickú výzdobu.Stôl si môžete rezervovať v hotelovej reštaurácií Via Magna, v priestoroch vinotéky, v letnom období aj na našej terase.