Rezervácia
Deň
Mesiac
Rok
Počet nocí
Počet ľudí

Silvestrovský pobyt

webpicRozlúčme sa spoločne so starým rokom  a zároveň privítajme  Nový rok 2016!  Aj tento rok sme pre Vás pripravili  špeciálny  Silvestrovský pobyt, zakončený Silvestrovkou party priamo v hoteli! Čaká na Vás Samuel Tomeček, DJ, ktorý bude vyhrávať do ranných hodín a samozrejme výborné jedlo!  Doprajte Vám aj svojim blízkym odpočinok v príjemnom prostredí hotela Villa Nečas, s novým wellnes centrom aj reštauráciou!


viac...

Wellness pobyt pre 2 osoby „Forever young“

wellnessPripravili sme pre Vás jedinečný wellness pobyt v priestoroch hotela Villa Nečas.  Hotel Vám  ponúka prenesenia sa do príjemných  a jedinečnýh priestorov, kde sme spojili históriu s modernou architektúrou, či už niektorých izieb alebo nového wellness centra na prízemí.  Večere, ktoré si budete môcť vychutnať v podzemnej vinotéke s kvalitným vínom vo Vás zanechajú taktiež nezabudnuteľný zážitok, či už po chuťovej alebo estetickej stránke.

viac...

Špeciálny romantický pobyt 3 dni/2noci  pohare

 

Ak hľadáte miesto pre odpočinok, miesto kde spojite históriu s modernou a neopakovateľnou romantikou, Villa Nečas je tu pre Vás!  Vytvorili sme pre Vás špeciálny romantický pobyt, v rámci ktorého si budete môcť vychutnať úžasnú atmosféru či kvalitné jedlo. 

viac...

Pobyt "Dokonalá siesta"  romanticky_pobyt

Dvojdňový pobyt  pre 2 osoby v DE LUXE izbe s romantickou vaňou. Balík zahŕňa ubytovanie s raňajkami, víno a čerstvé ovocie pri príchode na izbu, trojchodovú večeru pri sviečkach.

viac...


sefkuchar

Šéfkuchár

  • Roman Pekný - executive chef
  • Medzinárodná gastronómia
viac
Skolenia

Školenia

  • Prenájom priestorov grátis
  • Reprezentatívne priestory pre biznis
viac
Villa Nečas
LAJKA.sk