Rezervácia
Deň
Mesiac
Rok
Počet nocí
Počet ľudí

Pobyt Valentínske pokušenie 

resized__200x142_valentin_2

Prežite so svojou polovičkou krásne chvíle v historickom hoteli Villa Nečas. Pripravili sme pre Vás špeciálnu akciovú ponuku, v rámci ktorej je zahrnuté ubytovanie s romantickou výzdobou,  nezabudnuteľný romantický večer pri sviečkach, zohriatie sa v tajomnom wellnes centre, a na záver  príjemné valentínske pokušenie J.

 

viac...

Wellness pobyt pre 2 osoby „Forever young“

wellnessPripravili sme pre Vás jedinečný wellness pobyt v priestoroch hotela Villa Nečas.  Hotel Vám  ponúka prenesenia sa do príjemných  a jedinečnýh priestorov, kde sme spojili históriu s modernou architektúrou, či už niektorých izieb alebo nového wellness centra na prízemí.  Večere, ktoré si budete môcť vychutnať v podzemnej vinotéke s kvalitným vínom vo Vás zanechajú taktiež nezabudnuteľný zážitok, či už po chuťovej alebo estetickej stránke.

viac...

Špeciálny romantický pobyt 3 dni/2noci  pohare

 

Ak hľadáte miesto pre odpočinok, miesto kde spojite históriu s modernou a neopakovateľnou romantikou, Villa Nečas je tu pre Vás!  Vytvorili sme pre Vás špeciálny romantický pobyt, v rámci ktorého si budete môcť vychutnať úžasnú atmosféru či kvalitné jedlo. 

viac...

Pobyt "Dokonalá siesta"  romanticky_pobyt

Dvojdňový pobyt  pre 2 osoby v DE LUXE izbe s romantickou vaňou. Balík zahŕňa ubytovanie s raňajkami, víno a čerstvé ovocie pri príchode na izbu, trojchodovú večeru pri sviečkach.

viac...


 Ubytovanie_v_hoteli_Villa_Ne__as

Villa Nečas

sefkuchar

Šéfkuchár

  • Roman Pekný - executive chef
  • Medzinárodná gastronómia
viac
Villa Nečas
LAJKA.sk