Rezervácia
Deň
Mesiac
Rok
Počet nocí
Počet ľudí

Silvestrovský pobyt

silvester2014Rozlúčme sa spoločne so starým rokom  a zároveň privítajme  Nový rok 2015!  Aj tento rok sme pre Vás pripravili  špeciálny  Silvestrovský pobyt.  Doprajte Vám aj svojim blízkym odpočinok v príjemnom prostredí hotela Villa Nečas.

viac...

Aktívny relax s wellnessom a cvičením 3 dni/2noci

relax_2

 

Spojenie relaxu s aktívnym cvičením je jedna z najlepších kombinácií pre dosiahnutie fyzickej aj psychickej rovnováhy. Pripravili sme pre Vás pobyt, ktorý Vám dodá odpočinok, zaujímavé poznatky z oblasti stravovania ako aj ďalšie cenné rady pri  budovaní si cesty k Vášmu zdravému životnému štýlu! 
 

viac...

Wellness pobyt pre 2 osoby „Forever young“

wellnessPripravili sme pre Vás jedinečný wellness pobyt v priestoroch hotela Villa Nečas.  Hotel Vám  ponúka prenesenia sa do príjemných  a jedinečnýh priestorov, kde sme spojili históriu s modernou architektúrou, či už niektorých izieb alebo nového wellness centra na prízemí.  Večere, ktoré si budete môcť vychutnať v podzemnej vinotéke s kvalitným vínom vo Vás zanechajú taktiež nezabudnuteľný zážitok, či už po chuťovej alebo estetickej stránke.

viac...

Špeciálny romantický pobyt 3 dni/2noci  pohare

 

Ak hľadáte miesto pre odpočinok, miesto kde spojite históriu s modernou a neopakovateľnou romantikou, Villa Nečas je tu pre Vás!  Vytvorili sme pre Vás špeciálny romantický pobyt, v rámci ktorého si budete môcť vychutnať nielen úžasnú atmosféru, kvalitné jedlo, ale aj dokonalý relax v modernom wellnesse!

viac...

Pobyt "Dokonalá siesta"  romanticky_pobyt

Dvojdňový pobyt  pre 2 osoby v DE LUXE izbe s romantickou vaňou. Balík zahŕňa ubytovanie s raňajkami, víno a čerstvé ovocie pri príchode na izbu, trojchodovú večeru pri sviečkach, vstup do wellness centra.

viac...


Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás!

Meno a priezvisko:
E-mail:*
Telefón:*
Text odkazu:
Položky označené * sú povinné
restauracia

Ubytovanie

  • Ubytovanie v klimatizovaných izbách 
  • Medzinárodná gastronómia 
viac
svadba_na_titulku2

Svadba

  • Romantická svadba v  kaštieli
  • Cirkevný obrad v kaplnke
viac
Villa Nečas
LAJKA.sk