Rezervácia
Deň
Mesiac
Rok
Počet nocí
Počet ľudí

Jarný akciový pobyt

Jarný pobyt  

jarka

Jar je tu! Pripravili sme pre Vás špeciálny pobyt v historickom hoteli, v rámci ktorého zabudnete na každodenný stres a zrelaxujete, či už v príjemnom wellnesse alebo si vychutnáte chutné jedlo v reštaurácií.

viac...

Májový pobyt pre zamilovaných 

zamilovany

 

Prekvapte svoju polovičku romantickým pobytom v mesiaci MÁJ v priestoroch štvorhviezdičkového hotela Villa Nečas.


viac...

Wellness pobyt pre 2 osoby „Forever young“

wellnessPripravili sme pre Vás jedinečný wellness pobyt v priestoroch hotela Villa Nečas.  Hotel Vám  ponúka prenesenia sa do príjemných  a jedinečnýh priestorov, kde sme spojili históriu s modernou architektúrou, či už niektorých izieb alebo nového wellness centra na prízemí.  Večere, ktoré si budete môcť vychutnať v podzemnej vinotéke s kvalitným vínom vo Vás zanechajú taktiež nezabudnuteľný zážitok, či už po chuťovej alebo estetickej stránke.

viac...

Špeciálny romantický pobyt 3 dni/2noci  pohare

 

Ak hľadáte miesto pre odpočinok, miesto kde spojite históriu s modernou a neopakovateľnou romantikou, Villa Nečas je tu pre Vás!  Vytvorili sme pre Vás špeciálny romantický pobyt, v rámci ktorého si budete môcť vychutnať úžasnú atmosféru či kvalitné jedlo. 

viac...

Pobyt "Dokonalá siesta"  romanticky_pobyt

Dvojdňový pobyt  pre 2 osoby v DE LUXE izbe s romantickou vaňou. Balík zahŕňa ubytovanie s raňajkami, víno a čerstvé ovocie pri príchode na izbu, trojchodovú večeru pri sviečkach.

viac...


 Ubytovanie_v_hoteli_Villa_Ne__as

Villa Nečas

sefkuchar

Šéfkuchár

  • Roman Pekný - executive chef
  • Medzinárodná gastronómia
viac
Villa Nečas
LAJKA.sk